يکشنبه 27 بهمن 1398 21 جمادى الثانية 1441 16 فوریه 2020
تاریخ : دوشنبه 26 فروردين 1398
کد 99

پیام تبریک فرماندار شهرستان هریس به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان

به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان، علیرضا خاکپور سرپرست فرمانداری شهرستان هریس طی پیامی فرا رسیدن این روز و هفته جوان را به جوانان شهرستان هریس تبریک گفت.

در این پیام تبریک آمده است:
پایه های اقتصاد کشورها به نیروی فعال جوانان استوار و دفاع از مرزها و حفظ استقلال و امنیت  بر عهده نسل جوان است و در نهایت صعود به بالاترین قله‌های کمال به دست توانای جوانان میسر می‌شود. حضرت علی اکبر(ع) به عنوان یک جوان آگاه، با بصیرت و ولایت مدار ، الگویی شایسته برای جوانان امروز ایران اسلامی است.
 
بی شک اعتلا و پویایی هر جامعه در گرو وجود جوانانی است که در درون آن جامعه پرورش یافته،برای پیشرفت آن گام برداشته و با کار و تلاش خود، آینده‌ای بهتر برای هم نوعانشان رقم می زنند و جوانان ایران اسلامی همواره به‌ واسطه پیروی از اهل‌بیت (ع) و با بهره‌مندی از تعهد، تخصص، غیرت، خودباوری و ایمانی که دارند، نقش چشم‌گیر و قابل توجهی در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، دوران دفاع مقدس و همچنین سازندگی و عمران کشور داشته‌اند.
اینجانب ضمن پاسداشت زحمات بی دریغ جوانان این مرز و بوم ، میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را به تمامی جوانان کشور عزیزمان ایران بویژه شهرستان هریس ، تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت ، سربلندی و بهروزی و شادکامی جوانان و نوجوانان ایران اسلامی در مسیر رشد و اعتلای روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از خداوند متعال  مسئلت دارم .
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 26 فروردين 1398
  • توسط مدیر سایت فرمانداری هریس