يکشنبه 27 مرداد 1398 16 ذو الحجة 1440 18 اوت 2019
تاریخ : چهارشنبه 17 بهمن 1397
کد 92

فرماندار هریس خبر داد:

نمایشگاه عملکرد 40 ساله انقلاب در هریس افتتاح شد

همزمان با پنجمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر، نمایشگاه عملکرد 40 ساله انقلاب در هریس افتتاح شد.
در این نمایشگاه که روز سه شنبه با حضور مسئولان شهرستان هریس در سالن اداره فرهنگ و ارشاد افتتاح گردید،دستاوردهای چهل ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه های مختلف در معرض دید عموم مردم قرار گرفت.
محمودی فرماندار شهرستان هریس در در این مراسم گفت: نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی با مشارکت دستگاه های دولتی ، بخش خصوصی، سازمان های مردم نهاد و تولید کنندگاه حوزه کشاورزی و صنعت برپا گردیده است.این نمایشگاه شامل تولیدات بخش خصوصی، صنایع دستی و هنرهای تجسمی بوده و بخشی از ظرفیت های شهرستان که به واسطه پیروزی انقلاب اسلامی محقق شده را در معرض دید عموم مردم قرار داده است.
وی افزود: دستاوردهای انقلاب اسلامی در هریس بسیار گسترده و متنوع است و این نمایشگاه تنها گوشه ای از توانمندی های شهرستان را در معرض دید مردم قرار داده تا صاحبان اصلی انقلاب بیش از گذشته با خدمات و برنامه های دولت و نظام آشنا شوند.
محمودی تصریح کرد:دشمنان قسم خورده نظام در خیال خام خود، نابودی نظامی را می پروانند که از پشتوانه عظیم مردمی برخوردار است که یقینا این حمایت در راهپیمایی 22 بهمن امسال بیش از گذشته نمود عینی خواهد داشت.
نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله نظام به مدت 3 روز از ساعت 9 تا 18 پذیرای عموم مردم است.


  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 بهمن 1397
  • توسط مدیر سایت فرمانداری هریس