يکشنبه 27 مرداد 1398 16 ذو الحجة 1440 18 اوت 2019
تاریخ : شنبه 6 بهمن 1397
کد 89

معاون فرماندار هریس در جمع کارشناسان روبط عمومی شهرستان:

واحد روابط عمومی هر وزارتخانه یا سازمان زیر نظر مستقیم بالاترین مقام آن دستگاه اداره می شود

مسؤول روابط‌عمومی وزارتخانه‌ها و سازمان‌های دولتی و وابسته به دولت از میان افرادی که خلاقیت و تحرک و آگاهی سیاسی- اجتماعی لازم را دارند انتخاب می گردد.
دکتر خاکپور معاون فرماندار گفت: با توجه به اهمیت و نقش اساسی مردم در نظام جمهوری‌ اسلامی و لزوم استحکام پیوند متقابل مردم و مسؤولان و رسالت سنگینی که روابط‌عمومی هر دستگاه در حفظ و گسترش این ارتباط به عهده دارد و با توجه به تأکید امام امت (مدظله‌العالی) مبنی بر ارایه کارهای انجام شده و ضرورت مقابله جدی با یورش گسترده تبلیغاتی استکبار جهانی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران مسؤول روابط‌عمومی وزارتخانه‌ها و سازمان‌های دولتی و وابسته به دولت از میان افرادی که خلاقیت و تحرک و آگاهی سیاسی- اجتماعی لازم را دارند انتخاب می گردد تا در هر شرایطی سخنگوی دستگاه اجرایی باشد. چرا که واحد روابط عمومی هر وزارتخانه یا سازمان زیر نظر مستقیم بالاترین مقام آن دستگاه اداره می شود.
        وی با تاکید به اینکه، خبر دقیق و درست را باید از سایت دستگاه‌های اجرایی گرفت، افزود: امروزه در عرصه خبر و اطلاع رسانی بحث سرعت و ثانیه در امر اطلاع رسانی کارساز است.
خاکپور با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت اطلاع رسانی خدمات نظام به مردم تاکید کرد: اگر این وظیفه شفاف و به دور از بزرگنمایی انجام شود، امنیت روانی و رشد و بالندگی جامعه را به دنبال خواهد داشت.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 6 بهمن 1397
  • توسط مدیر سایت فرمانداری هریس