يکشنبه 27 مرداد 1398 16 ذو الحجة 1440 18 اوت 2019
تاریخ : يکشنبه 30 دي 1397
کد 85

حضور مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی در شهرستان هریس :

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری با حضور در جلسه کارگروه امور بانوان و بازدید از مراکز تولیدی شهرستان هریس به بررسی مسائل و مشکلات بانوان کارآفرین و شاغل در ادارات پرداخت

فرماندار شهرستان هریس در جلسه کارگروه امور بانوان و خانواده استانداری که با حضور مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری برگزار گردید گفت: زنان به عنوان نیمی از جامعه نقش بسیار مهم و حیاتی در سلامت خانواده و جامعه در ابعاد مختلف دارند . بانوان این شهرستان علاوه بر مسئولیت خطیر مادری و همسری در زمینه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی فوق العاده موثر و نقش آفرین می باشند و به جرات می توانم بگویم بدون مشارکت زنان در اقتصاد خانواده توسعه و سازندگی ممکن نخواهد بود. وی با اشاره به اینکه بانوان این شهرستان به قالیبافی مشغول هستند گفت: فرش هریس از نفیس ترین و پرآوازه ترین هنر دست مردم این خطه است که شهرت جهانی دارد و تلاش ما در عرضه مستقیم این هنر به دست مصرف کنندگان و کم کردن تاثیر واسطه ها بین تولیدکننده و مصرف کننده است تا ماحصل این هنرمندی عاید تلاشگران صنعت فرش شود و مرحمی بر انگشتان پردرد زنان منطقه باشد.
مدیر کل امور بانوان استانداری در جلسه کارگروه امور بانوان و خانواده این شهرستان پس از شنیدن صحبتهای حاضرین با اشاره به اینکه ما شاهد تلاش فرماندار این شهرستان در جهت رفع مشکلات بانوان کارآفرین و شاغل در ادارات هستیم گفت: بهترین راه برای فروش محصولات  بازاریابی آنلاین می باشد. از این طریق شما می توانید در اقصی نقاط کشور محصول خود را در معرض نمایش و فروش قرار دهید.
مدیر کل امور بانوان در ادامه برنامه ها ازصنایع دستی فیروزه شرق هریس، آموزشگاه صنایع دستی ترنج، کارگاه رشته بری بخش خواجه و آموزشگاه خانم مفتخر بازدید کرد.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 30 دي 1397
  • توسط مدیر سایت فرمانداری هریس