يکشنبه 1 ارديبهشت 1398 15 شعبان 1440 21 آوریل 2019
تاریخ : سه شنبه 1 آبان 1397
کد 78

استاندار آذربایجان شرقی

31 کیلومتر از بزرگراه تبریز- اهر بهره برداری می شود

استاندار آذربایجان شرقی گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده 31 کیلومتر از بزرگراه تبریز- اهر باید امسال به اتمام برسد که خوشبختانه این مسیر تا آذر ماه سال جاری زیر بار ترافیک می رود.
مجید خدابخش روز شنبه در حاشیه بازدید از بزرگراه تبریز - اهر اظهار داشت: تاکنون 10 کیلومتر از این بزرگراه آسفالت ریزی شده و کار آسفالت ریزی تا آذر ماه به اتمام خواهد رسید.
وی با اشاره به مدیریت دو گلوگاه مهم در این مسیر ادامه داد: 2 کیلومتر از مسیر تراشه برداری انجام شده و تا 2 هفته آینده آماده برای حمل و نقل می شود.
خدابخش با اشاره به مشکل کمبود ماشین آلات سنگین برای تکمیل بزرگراه تبریز - اهر گفت: هم اکنون 150 دستگاه ماشین الات سنگین در این محور مشغول فعالیت است.
وی افزود: براساس برنامه ریزی های انجام شده 15 کیلومتر باقی مانده از بزرگراه تبریز- اهر هم سال آینده به اتمام می رسد.
وی ادامه داد: همچنین 10 کیلومتر از سه راه خواجه به سوی ورزقان نیز آماده بهره برداری است و تا پایان این هفته افتتاح می شود.
تعریض و دوبانده کردن جاده تبریز- اهر که از سال 1387آغاز شده است، یکی از مهمترین و اولویت دارترین طرح های عمرانی آذربایجان شرقی در بخش راه است که تسریع در اجرای آن ضرورت این بخش مهم اقتصادی در دو استان آذربایجان شرقی و اردبیل به شمار می رود.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 1 آبان 1397
  • توسط مدیر سایت فرمانداری هریس