جمعه 16 خرداد 1399 12 شوال 1441 5 ژوئن 2020
تاریخ : يکشنبه 17 تير 1397
کد 48

فرماندار شهرستان هریس : اولین همایش معرفی فرصتهای سرمایه گذاری شهرستان هریس

انعقاد ۹ طرح به ارزش ۲۶۰ میلیارد تومان دراولین همایش معرفی فرصتهای سرمایه گذاری شهرستان هریس

مهمترین هدف همایش سرمایه گذاری شهرستان هریس معرفی ظرفیت های این شهرستان برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف کشاورزی، صنعت، گردشگری و معدن است.
محمودی فرماندار شهرستان هریس در نخستین همایش سرمایه گذاری شهرستان هریس که با حضور استاندار آذربایجان شرقی و جمعی از مسئولان ارشد استان برگزار شد گفت: با طرح های توسعه و تسهیلاتی که از سوی دولت برای شکوفایی و رونق اقتصادی این شهرستان اتخاذ شده امیدواریم بسیاری از مشکلات معیشتی مردم و اشتغال جوانان برطرف شود.
وی با اشاره به ظرفیت های بالای این شهرستان برای جذب سرمایه گذار گفت: مهمترین هدف همایش سرمایه گذاری شهرستان هریس معرفی ظرفیت های این شهرستان برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف کشاورزی، صنعت، گردشگری و معدن است.
و اقدام های خوبی از مسئولین و تمام دستگاه های اجرایی شهرستان به منظور افزایش جذب سرمایه گذاران انجام شده است.
وی به اهمیت اتمام پروژه بزرگراه تبریز - هریس - اهر در زمینه توسعه همه جانبه شهرستان هریس اشاره کرد و گفت: اتمام این پروژه تاثیر بسیاری در رشد و توسعه منطقه خواهد داشت.
نخستین همایش فرصت های سرمایه گذاری شهرستان هریس همچنین تامین زیرساخت های مورد نیاز برای جذب سرمایه گذار را مستلزم همت مضاعت تمام شهروندان و مسئولان متولی دانست
وی تاکید کرد: با توجه به ظرفیت های گسترده سرمایه گذاری، بسته های سرمایه گذاری متعددی در بخش های مختلف به سرمایه گذاران شرکت کننده در این همایش پیشنهاد شد که در این زمینه تلاش می کنیم از تمام طرح های مطالعه شده برای معرفی شهرستان استفاده شود تا سرمایه گذاری در این شهرستان به مرور افزایش یابد.
وی با اشاره به استقبال گسترده سرمایه گذاران از همایش فرصت های سرمایه گذاری گفت: تاکنون تفاهم نامه ۹ طرح به ارزش حدود ۲۶۰ میلیارد تومان بین سرمایه گذاران و مسئولین ارشد شهرستان منعقد شده که در حال حاضر ۳ طرح پیشنهادی سرمایه گذاران برای امضای تفاهم نامه در مرحله بررسی است.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 17 تير 1397
  • توسط مدیر سایت فرمانداری هریس