جمعه 19 خرداد 1402
تاریخ : دوشنبه 18 ارديبهشت 1402
کد 255

بازدید سرزده معاون فرماندار از ادارات

پوراسمعیل معاون فرماندار هریس با هدف بررسی وضعیت ادارات، روند کاری و چگونگی برخورد کارکنان با مردم از چندین اداره در سطح شهرستان به صورت سرزده بازدید نمود.

پوراسمعیل معاون فرماندار هریس با هدف بررسی وضعیت ادارات، روند کاری و چگونگی برخورد کارکنان با مردم از چندین اداره در سطح شهرستان به صورت سرزده بازدید نمود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان هریس، اکیپ فرمانداری شهرستان به سرپرستی معاون فرماندار با حضور سرزده در ادارات از نزدیک وضعیت خدمات رسانی این مراکز را مورد بررسی قرار داد و در راستای رسیدگی به مشکلات مردم درسطح ادارات و نحوه خدمت رسانی به آنان از ادارات شهرستان بازدید نمود.
وی دراین بازدید در زمینه نظم اداری، مشکلات و کم و کاستی های ادارات، برخورد با مراجعین و میزان رضایتمندی ارباب رجوع اطلاع پیدا کرده و تکریم حقوق ارباب رجوع را اولویت اول همه ادارات جهت بهبود خدمات رسانی به مردم شهرستان عنوان کرد.
معاون فرماندار هریس تاکید کرد: ادارات این شهرستان در ارائه خدمات به مردم باید الگو باشند، زیرا در راستای بهبود خدمات به مردم و به منظور عملیاتی کردن تکریم حقوق ارباب‌رجوع بازدید از ادارات به طور مستمر صورت می‌گیرد.
وی هدف از این بازدید‌ها و سرکشی‌های سرزده را ارزیابی نقاط قوت و ضعف بخش‌های مختلف خدمات‌دهی ادارات دولتی به مردم در شهرستان و آگاهی از مشکلات بیان کرد و یادآور شد: نظارت بر عملکرد مناسب دستگاه‌های اجرایی از جمله اقداماتی است که در این شهرستان برای ارتقا سطح کیفی خدمات دولتی به مردم ادامه خواهد یافت.
پور اسمعیل پس از حضور در میان مراجعین ادارات ضمن بیان مشکلات آنان حل سریع مشکلات مردم را از مهمترین ضروریات دانست.


 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 18 ارديبهشت 1402
  • توسط کاربر روابط عمومی هریس