پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : شنبه 3 مهر 1400
کد 185

پیام تسلیت

پیام تسلیت فرماندار شهرستان هریس به مناسبت درگذشت جناب آقای علیار راستگو معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار شهرستان هریس

به گزارش فرمانداری شهرستان هریس علیرضا خاکپور فرماندار شهرستان پیام تسلیت به مناسبت درگذشت جناب آقای علیار راستگو معاون محترم سیاسسی، امنیتی و اجتماعی صادر کرد، متن پیام به شرح زیر می باشد.
بسم الله الرحمن الرحیم
"کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالجلالِ والاکرامِ "
 و هراز گاه در گذر زمان، در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی، جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی، آغازی بی پایان را می سراید.
با نهایت تاسف و تاثر استان آذربایجان شرقی در سوگ یکی از مدیران خدوم، تلاشگر و دلسوز خود نشست و آقای علیار راستگو معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی پس از طی دوره ی بیماری به جایگاه ابدی کوچ کرد.
مشیت الهی بر این تعلق گرفته کـه بهار فرحناک زندگی را خزانی ماتم زده بـه انتظار بنشیند و این بارزترین تفسیر فلسفه آفرینش در فراخنای بی کران هستی و یگانه راز جاودانگی اوست. اندوه از دست دادن همکار بزرگوار چنان تلخ اسـت کـه هیچ عبارتی را دراین مقام یارای مرهم نهادن نیست.
 درگذشت این عزیز را به خانواده محترم ایشان و خانواده بزرگ استانداری آذربایجان شرقی تسلیت عرض نموده؛ برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم.
علیرضا خاکپور
فرمانداری شهرستان هریس
روابط عمومی فرمانداری شهرستان
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 3 مهر 1400
  • توسط کاربر روابط عمومی هریس