پرتال استانداری آذربایجان شرقی
پنجشنبه 2 بهمن 1399
En
تاریخ : يکشنبه 14 دي 1399
کد 173

فرماندار هریس:

سردار سلیمانی نمونه واقعی یک انسانی بود که در زندگی خود هیچگاه به هیچ جبهه سیاسی وابستگی نداشت

خاکپور فرماندار شهرستان هریس در نشست همکاران فرمانداری به مناسبت دهه بصیرت و شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی با بیان اینکه شهید سلیمانی همه جناح ها را از آن خود می دانست گفت: جهانیان اصلا تصور هم نمی کردند که شهادت سردار سلیمانی این چنین وحدت آفرین باشد.
خاکپور ضمن توصیف مجاهدت های شهید سردار سلیمانی برای حفظ امنیت کشور گفت: امیدوارم بتوانیم راه شهیدان را ادامه دهیم و از منویات مقام معظم رهبری که تلاش برای دستیابی به آرمان ها و ارزش های اسلام و وحدت بین مسلمین است، پیروی کنیم.
تلاش ها و مجاهدت های این شهید والا مقام در دوران دفاع مقدس به جای خود، زحماتی که ایشان بعد از تشکیل گروه های تکفیری و تروریستی در سوریه و عراق متحمل شدند، بسیار کار بزرگی بود، زیرا اگر داعش به کمک استکبار جهانی به قدرت بیشتری دست می یافت خسارات غیر قابل جبرانی به اسلام و مسلمین وارد می کرد.
وی با بیان این که شهید سلیمانی نه تنها در ذهن ملت ایران بلکه در خاطر همه ملت های منطقه و جهان ماندگار خواهد ماند، اضافه کرد: گواه این موضوع مراسم با شکوه بدرقه این شهید در کشور عراق بود که نشان از محبوبیت ویژه ایشان در منطقه دارد.
وی در ادامه افزود: با شهادت سردار قاسم سلیمانی همه مردم ایران عزادار شدند و امروز بهترین الگوی ما امثال شهید سلیمانی هستند. مردم افرادی چون شهید سردار سلیمانی را برای مسئولیت می خواهند، مسئولانی که به فکر مردم، اسلام و محرومان باشند.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 14 دي 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی هریس