پرتال استانداری آذربایجان شرقی
پنجشنبه 2 بهمن 1399
En
تاریخ : سه شنبه 9 دي 1399
کد 172

پیام فرماندار به مناسبت یوم الله 9 دی

پیام فرماندار شهرستان هریس به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه و یوم ا... 9 دی

علیرضا خاکپور فرماندار شهرستان هریس به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه و گرامیداشت یوم ا... 9 دی روز بصیرت و تجدید میثاق امت با ولایت پیامی صادر کرد. متن پیام به شرح زیر می باشد:
خاکپور فرماندار شهرستان هریس با اشاره به مصادف شدن ایام فاطمیه و یوم الله ۹ دی اظهار داشت: باید از حوادث تاریخی عبرت بگیریم بر این اساس ضروری است از جریان ۹ دی و ایام فاطمیه نیز درس‌های فراوانی را بیاموزیم که قابل تطبیق بر هم هستند، این دو، جریان‌هایی هستند که یکی در نظام اسلامی صدر اسلام به وجود آمد و یکی نظام اسلامی زمان حاضر و هر دو جریان را نیز، خواص بی‌بصیرت به وجود آوردند و بر این مبنا اولین آسیب هر نظامی اگر در قالب نظام اسلامی باشد، وجود خواص بی‌بصیرت است.
یوم الله ۹ دی، روزی به یاد ماندنی در تقویم انقلاب اسلامی ایران و نماد قدرت، ایستادگی، ولایت‌مداری و یادآور تجدید پیمان ملت ایران با ارزشهای انقلاب اسلامی و ولایت است.
در 9 دی و با خلق حماسه ای کم نظیر از سوی ملت بصیر و فهیم ایران اسلامی و با توصیه های عالمانه رهبر فقیه انقلاب توطئه دشمنان با شکست مواجه شد و سناریویی که دشمن با هدف براندازی نظام اسلامی طراحی کرده بود، توسط ملت بصیر ایران اسلامی درهم شکسته شد.
لذا ضمن گرامیداشت حماسه نهم دی، بار دیگر با آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی، امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری تجدید عهد و میثاق نموده و با ابراز انزجار از دشمنان انقلاب و میهن اسلامی اعلام می داریم در راه اهداف مقدس انقلاب، رهبری و نظام جمهوری اسلامی از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 9 دي 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی هریس