شنبه 14 تير 1399 12 ذو القعدة 1441 4 ژوئیه 2020
تاریخ : سه شنبه 21 آبان 1398
کد 128

فرماندار شهرستان هریس طی پیامی فرارسیدن هفته وحدت و میلاد با سعادت حضرت محمد (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری هریس، «علیرضا خاکپور» فرماندار شهرستان هریس به مناسبت آغاز هفته وحدت و فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت محمد (ص) و حضرت امام جعفرصادق (ع) با صدور پیامی این هفته را تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:
اینجانب میلاد سراسر خیر و برکت آخرین فرستاده الهی، رسول خوبی ها، حضرت محمد مصطفی (ص) و ولادت با سعادت سلاله پاک و گرامی آن وجود بزرگوار، ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت و بزرگ پرچمدار شیعه راستین علوی، حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته مبارک وحدت و اخوت را به عموم شیعیان و مسلمانان جهان به ویژه مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان هریس تبریک عرض می نمایم. امیدست مسلمین جهان با تمسک به قرآن و عترت به یادگار مانده از رسول مهر، عطوفت و مهربانی و با وحدت و همدلی روزافزون، مسیر کمال و سعادت را با عزت و سربلندی بپیمایند.
هفته وحدت ، اقتدار و استقلال مسلمین و گسترش اسلام خواهی است، هفته‌ای که به تدبیر بنیانگذار انقلاب اسلامی هفته‌وحدت نامیده شده است، تکرار و تقویت مکرر یک اندیشه و خط فکری است.
امید است توفیق آن را داشته باشیم از الطاف بیکران این ایام مبارک که سراسر شادی، سرور، امید و ایمان است به نحو شایسته ای بهره مند شده و بتوانیم در امر خطیر خدمت رسانی به مردم و ارتقاء بیش از پیش توفیق داشته باشیم.
 
 
علیرضا خاکپور
فرماندار شهرستان هریس
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 21 آبان 1398
  • توسط مدیر سایت فرمانداری هریس