يکشنبه 27 بهمن 1398 21 جمادى الثانية 1441 16 فوریه 2020
تاریخ : شنبه 31 فروردين 1398
کد 101

پیام تبریک فرماندار هریس به مناسبت نیمه شعبان میلاد با سعادت حضرت مهدی (عج)

خاکپور سرپرست فرماندارهریس درپیامی فرا رسیدن نیمه شعبان و سالروز ولادت باسعادت حضرت بقیه الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه) را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است: آقای من... بي اذن تو هرگز عددي صد نشود بر هر که نظر کني دگر بد نشود زهرا تو دعا کن که بيايد مهدی زيرا تو اگر دعا کني رد نشود ...
در تلألؤ خورشید بامدادی نيمه شعبان، فرشتگان آسماني خبر از شکفتن آخرین غنچه باغ امامت و درخشش واپسين ستاره آسمان ولايت می دهند؛ او كه مبارکی قدومش، سرآغاز عدل در میان خلائق است و همه ديده ها منتظر قدوم مباركش هستند. او كه با ظهور خود به همه انتظارها از ازل تا ابد پايان خواهد بخشيد و سير تکاملي اين عالم را با حکومت جهاني خويش به اوج خواهد رساند و پرچم توحيد را بر فراز هستي خواهد افراشت.
اکنون که جهان بیش از هر زمان دیگری، در تب انتظار یگانه منجی خود می سوزد و انسانیت، ظهور پرچمدارحکومتی فراگیر و عدالت گستر را به انتظار نشسته و عدالت برای پای‌بوسی قدمش لحظه شماری می‌کند، بر ماست که در عصر غیبت، با انتظار فرج که از برترین عبادت‌هاست، همراه با اصلاح خود و جامعه و مبارزه با ستم و فساد، زمینه‌ساز حکومت جهانی حضرتش باشیم و از پیشگاه حق تعالی ظهورش را طلب نماییم.
در نظام جمهوری اسلامی، سالروز این میلاد خجسته، به نام سربازان گمنام امام زمان(عج) نامگذاری شده است که به حق شایستة این دلاوران و ارکان مستحکم و شکست ناپذیر نظام در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی است.
اینجانب فرخنده میلاد مسعود دوازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، یگانه منجی عالم بشریت ، آخرین ذخیره الهی برای نجات انسان از ظلمتکده علائق نفسانی و هدایت آنان به سوی سرچشمه فلاح و رستگاری ، حضرت حجت بن الحسن العسکری ارواحنا لتراب مقدمه فداه ، را بر منتظران حضرتش خصوصا مردم مومن ،ولایتمدار،نجیب و فهیم شهرستان هریس تبريک عرض می نمایم
اللهم عجل لولیک الفرج
علیرضا خاکپور
سرپرست فرمانداری شهرستان هریس
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 31 فروردين 1398
  • توسط مدیر سایت فرمانداری هریس